AĞA TÜRSABA BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

13:13:49 | 2019-07-29

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Ekim ayında yapılması planlanan TÜRSAB Alanya BTK'nın seçimli Genel Kurulu'nda aday olduğunu açıklayan Kerim Yılmaz, "Amacım yaşadığım yere yaşadığım yerin turizmine hizmet etmek" dedi.

 

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölge Temsil Kurulu'nda (BTK) Genel Kurul heyecanı başladı. Tarihi henüz netleşmeyen Genel Kurulu'nun Ekim ayı sonu ve Kasım ayı başında yapılması planlanıyor. Geçtiğimiz aylarda TÜRSAB Alanya BTK’daki başkan yardımcılığı görevinden istifa eden Kerim Yılmaz, yeni yapılacak seçimde aday olduğunu söyledi. Yılmaz, “TÜRSAB Alanya BTK’nın yeni yapılacak seçimlerinde adayım. Amacım yaşadığım yere yaşadığım yerin turizmine hizmet etmek" dedi. 

 

GÖZLER BİLAL KORKMAZ'DA


2018 yılının Haziran ayında yapılan seçimde 57 oy alarak rakibi 54 oy alan Kerim Sarıkaya’ya karşı başkanlığı kazanan Bilal Kormaz, önümüzdeki seçimde aday olup olmayacığına yönelik bir açıklama yapmazken, yeniden aday olmayı düşündüğü iddia edildi. Yine Sarıkaya'nın da gerçekleşecek Genel Kurul'da aday olması bekleniyor.  


Bu haber 510 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü