AK GENÇLER ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

12:28:38 | 2019-10-06

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Ak Gençlik’ten şehitlerimize ziyaret
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve gençlik kolları üyeleri, kılınan sabah namazı sonrası şehitlik ziyaretinde bulundular.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve yönetimi geçtiğimiz haftalarda sabah namazı etkinliği başlatmışlardı. Gençlere cemaatle namaz kılmayı aşılamak üzere yapılan ve her cuma günü farklı bir camide sabah namazı kılınan etkinliğin ikincisi geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirildi. Uluiş Cami’nde gençlerin sabahın erken saatlerinde buluştuğu etkinliğe AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da katıldı ve gençlerle birlikte saf tuttu. 
Alanya halkının büyük takdirini toplayan etkinliğin ikincisi de oldukça kalabalık bir grupla gerçekleşirken, namazlarını eda eden gençler, namaz sonrası şehitlerimizi ziyaret ettiler.
Alanya İlçe Garnizon Şehitliği’ne cami çıkışı giden gençler, dualarla şehitlerimizi andılar. İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda genç şehitlerimize dualar ederek, rahmet okudular.


Bu haber 133 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü