AK GENÇLER 15 TEMMUZU UNUTTURMADI

VATANDAŞLARA KİTAPÇIK DAĞITTILAR

12:20:35 | 2019-07-16

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Ak Gençlik 15 Temmuz’u unutturmuyor
 
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Alanya AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri bilgilendirme broşürleri dağıttılar ve etkinliklerde en ön saflarda yer aldılar.
 
15 Temmuz hain darbe girişimi 3. yılında; tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da çeşitlik etkinliklerle unutulmadı. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinliklerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve Ak Gençlik üyeleri başrolde oynadılar. 
 
15 Temmuz’u unutmayan AK Gençlik Üyeleri, bugüne özel bastırılan 15 Temmuz broşürlerinden vatandaşlara dağıttılar. Alanya Atatürk Caddesi üzerinde vatandaşlara bilgilendirme broşürü dağıtan İçmen ve ekibi, Alanya halkını da etkinliklere davet ettiler. 15 Temmuz’da yaşanan kanlı darbe girişimi hakkında bilgilendirme broşürünü alan vatandaşlar, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bu günü asla unutmamalı ve ülkesine vatanına sahip çıkmalı” diyerek, İçmen ve ekibine teşekkür ettiler.
Binlerce broşürü vatandaşlara dağıtarak 15 Temmuz ruhuna katkıda bulunduklarını belirten AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen, “15 Temmuz 2016 Milli Birlik ve Demokrasi Günü. Ne o gece milletimize yapılan ihaneti unutacağız. Ne de milletimizin tarih yazan kahramanlığını unutturacağız. Unutmayacağız, unutturmayacağız.”dedi.
 
İçmen ve ekibi akşam ise Atatürk Anıtı önüne yapılan etkinliklere katılarak 15 Temmuz şehitlerimizi dualarla andılar.


Bu haber 177 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü