AK KADINLAR BAYRAMDADA ÇALIŞIYOR

ÖZTEKİN BAYRAMI KUTLADİ

16:22:45 | 2019-06-03

Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Yönetimi, Ramazan ayı boyunca yoğun bir tempo ile çalışarak vatandaşların takdirini topladılar.
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Yönetimi, Başkan Vekili Müge Öztekin önderliğinde çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Mübarek Ramazan ayında yoğun bir tempo ile çalışan kadınlar adeta her gün bir aktivitede bulunarak vatandaşların da takdirini topladılar. Vatandaşların evlerine iftara ve sahura konuk olan kadınlar, aynı zaman da partinin düzenlediği tüm organizasyonda en ön sırada yer aldılar. Başkan Vekili Müge Öztekin ile yeni bir soluk yakalayan Ak Kadınlar, “yarın seçim varmış gibi çalışacağız” sözlerini Ramazan ayında da yerinde getirdiler.
 
ÖZTEKİN’DEN BAYRAM MESAJI
İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Müge Öztekin, Ramazan ayı boyunca oldukça yoğun bir tempo ile çalıştıklarını belirterek, “Mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Geriye dönüp baktığımızda onlarca vatandaşımızla aşımızı, ekmeğimizi paylaştığımız bir ay oldu. İlçe Kadın Kolları olarak sivil toplum kuruluşu gibi çalıştık ve halkımızın yanında olduk. Bize destek veren ve yanımızda olan herkese buradan teşekkür etmek istiyorum. 
 
Bu vesile ile İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın tüm gönüllere, ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa huzur ve selamet getirmesini; bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, Cenab-ı Haktan niyaz ederim" dedi.


Bu haber 113 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü