“Hizmet yerine koltuk kavgasını tercih ettiler” diyerek CHP’ye çıkışan Başkan Toklu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

CHP ulusal ve yerel siyasette malzeme arayıp itham, iddia ve yalanlarını sürekli tekrar etmekten yerel yönetimlerini fazlasıyla ihmal ettiği aşikardır. Görünen o ki yerel yönetimlerinde ne oluyor, ne bitiyor bir haberdir. Üstüne üstelik kendi içlerindeki kavgaları çözememişken bir de iktidara göz dikme cesaretini sergilemeye çalışıyorlar. Kendi Belediye Başkanları Covid-19 hastalığı ile savaşırken, hizmet yerine koltuk kavgasını tercih ettiler

Büyükşehir’in şuan ki hizmetlerine gelince, Alanya merkezde ve kırsalda üstüne düşen hizmet görevini layıkıyla yerine getirmediği gözle görülür bir hal almıştır. Koltuk kavgaları ve iç savaşlarından hizmete sıra bir türlü gelmemektedir. Görüyoruz ki CHP’de sular durulmuyor ve durulmayacak.

İçlerindeki ayıba bakmadan önlerine gelene çamur atmayı, itibar suikastı yapmayı siyaset kılıfıyla örtmeye kalkanların maskelerini elbet bir gün düşüreceğiz. Kişisel çıkarlar uğruna rant sağlayanlar aslında halkımıza büyük saygısızlık yapmaktadırlar. Bırakın ulusal siyaseti, siz elinizdeki yerel yönetimlerinizde ki sulhü sağlayın.