AK PARTİ KONGRESİ 19 EYLÜL’DE

14:35:45 | 2020-08-31

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) daha önce Nisan ayında yapılmasına karar verilen Alanya ilçe kongresi pandemi nedeniyle ertelenmişti. Korona virüs sebebiyle ertelenen ve Eylül ayında yapılmasına karar verilen Alanya ilçe kongresi 19 Eylül’de yapılacak. 

 

Ak Parti’de Alanya ve Genel Merkezde çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra 2017’de ilçe başkanı seçilen mimar Mustafa Toklu’nun 19 Eylül’de yapılacak kongrede yeniden aday olması bekleniyor. Toklu’nun Bakan Çavuşoğlu ve il yönetimi ile iyi diyaloğu dikkat çekiyor. Ayrıca AK Parti Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir’in Alanya’da teşkilat ziyaretinde, yardımcılarına ilçe teşkilat binasının tüm teşkilatlara örnek proje olarak iletilmesi talimatı da Toklu’nun elini bu noktada güçlendirmekte. Yıllarca kiralık dairelerde iktidar partisi olarak hizmet veren ilçe binasını Toklu ve ekibinin yeniden inşa ederek modern bir hale dönüştürmesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Toklu’nun güven tazeleyeceği kongrenin pandemi sebebiyle Dinek Mahallesi’nde bulunan Amfi Tiyatro’da yapılmasına karar verildi.


Bu haber 174 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü