AK PARTİ MAHALLE BAŞKANLARI BİRARAYA GELDİ

17:52:46 | 2019-11-01

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

AK Parti Mahalle başkanları ile bira araya geldi
Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, yönetimi ve meclis üyeleri doğu bölgesinin mahalle başkanları ile bir araya geldi. 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, çalışmalarına son hızla devam ediyor. Alanya’daki teşkilatlanmayı tam anlamıyla sağlayan Başkan Toklu, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle başkanları ile bir araya geliyor. 
Başkan Toklu bugün Alanya’nın doğu bölgesindeki mahalle başkanları ile buluştu. Mahalle başkanlarının daveti üzerine yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte kahvaltı programı organize edildi. Kahvaltı sonrası ise Alanya’nın doğu bölgesinde bulunan mahallelerin sorunları görüşüldü ve öneriler masaya yatırıldı. 
Ak Parti hükümetinin yaptığı yatırımlardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle başkanları, vatandaşlar adına Toklu ve yönetimine teşekkür ettiler. Başkan Toklu’da önümüzdeki süreçte çalışmaların devam edeceğini ve Alanya’ya hizmet yağmurunun süreceğini belirtti.


Bu haber 267 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü