ALANYASPOR GELENEĞİ BOZMADI

SEVENLERİNİ İFTARDA BİRARAYA GETİRDİ

00:47:04 | 2019-05-22

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

 

Aytemiz Alanyaspor Kulübü’nün düzenlediği geleneksel iftar davetinde turuncu yeşilli camia biraraya geldi. Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde düzenlenen iftar davetine protokol, yönetim kurulu, eski kulüp başkanları ve yöneticiler, şehit ve gazi aileleri, meslek odası başkanları, eski futbolcu ve antrenörler, taraftar grubu temsilcileri ile davetliler katıldı.

 
 
 

 

Aytemiz Alanyaspor Kulübü’nün düzenlediği geleneksel iftar davetinde turuncu yeşilli  camia biraraya geldi. Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde düzenlenen iftar davetine protokol, yönetim kurulu, eski kulüp başkanları ve yöneticiler, şehit ve gazi aileleri, meslek odası başkanları, eski futbolcu ve antrenörler, taraftar grubu temsilcileri ile davetliler katıldı.

Duayla başlayan iftarın ardından kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu konuşma yaptı. Geleneksel hale gelen iftar yemeğine katılanlara teşekkür eden başkan Çavuşoğlu, "Futbol sezonunu bir hafta sonra tamamlayacağız. Aramızda olan futbolcularımıza da çok teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi çok değerli bir futbolcumuzu kaybettik. Ona tekrar Allah rahmet eylesin diyorum. Onu hiçbir zaman unutmayacağız. Katıldığınız için hepimize teşekkür ediyorum" dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, "Elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan futbolcumuz Josef Sural'a Allah'tan rahmet, ailesine ise başsağlığı diliyorum. Alanyaspor bizim ortak değerimizdir. Güzel bir iftar davetinde biraya gelerek orucumuzu birlikte açtık. Katılan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 


Bu haber 162 kez okundu.
ETİKET :   alanyadan haber alanya haber oyun altın fiyatları yemek tarifleri seyahat sağlık hava durumu kadın sinema kazalar otel rezervasyon canlı gezilecek yerler

Tümü