ALFOD VURALA TESLİM

FOTOĞRAFÇILARIN BAŞKANI VURAL OLDU

15:20:37 | 2019-06-21

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

ALFOD, Vural'a teslim
Kısa adı ALFOD olan Alanya Fotoğraf Sanatı Derneği olağan genel kurulun yaptı.Necati Vural üç yıllığına yeni başkan seçildi.
 
Kısa adı ALFOD olan Alanya Fotoğraf Sanatı Derneği olağan genel kurulun yaptı. Fotoğrafçı Foto Abidin'in sahibi Necati Vural üç yıllığına yeni başkan seçildi. Yaklaşık 150 üyesi bulunan derneğin genel kurulu geçtiğimiz gün bir cafede yapıldı ve çoğunluğun katılımı ile gerçekleşen kongrede tek liste yer aldı. 
Dernek Başkanı olarak Necati Vural seçilirken, başkan yardımcısı Hasan Atalay, sekreter Abdullah Üzüm, üyeliklere ise Ali Yetkin ve Musa çelik seçildiler. Başkan Necati Vural, "Alanya'nın en köklü meslek kuruluşlarından biri olan fotoğrafçılık mesleğine gönül vermiş bu mesleği icra eden arkadaşlarımızın haklarını savunmak, fotoğrafçılık mesleği ve  sanatının daha iyi yerlere gelmesi, sorunların çözümü için çalışmalar içinde olacağız" dedi.


Bu haber 161 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü