ALKÜ BAŞHEKİMİ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA TOKLUYU ZİYARET ETTİ

16:10:14 | 2020-06-06

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Hüseyin Lakadamyalı ve ekibi AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek Başkan Toklu ile bir görüşme gerçekleştirdiler.
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve ekibi Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ettiler. Ziyarette Lakadamyalı ve ekibi İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundular.
Hastanede devam eden çalışmalarla ilgili Başkan Mustafa Toklu’yu bilgilendiren Lakadamyalı, bundan sonraki süreçte yapılacak olan çalışmalarla ilgili de fikir alış verişinde bulundu.
“EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN…”
Ziyareti değerlendiren Başkan Toklu, “Eğitim ve Araştırma Hastanemiz kısa bir sürede beklenen performans ile hızlı bir şekilde vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam etmekte. Alanya'daki bir çok yeniliğe hastanemiz bünyesini de dahil ederek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için, üniversite ekibimiz çalışmalarını sürdürmekte. Sayın Hocamıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. “ dedi.
“NADİR ONKOLOJİ MERKEZLERİNDEN BİRİSİ OLACAK”
Onkoloji bölümden yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapan Başkan Toklu, “İnşallah bundan sonraki süreçte de, özellikle onkoloji bölümü ile ilgili çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Onkoloji bölümünün yapılması, Alanya'da hizmet vermesi ve bölgemizdeki hastaları bu hizmetten yararlandırmak için sürecin takipçisi olmaktayız. Bu süreçte bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve bölge milletvekillerinin Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ilerlemesi gelişmesi ile ilgili desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi diğer alanlarda olduğu gibi, onkoloji alanında da vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vererek, nadir onkoloji merkezlerinden bir tanesi olacak.” diye konuştu.
Ziyaret Prof. Dr. Lakadamyalı ve İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu’nun iyi dilekleri ile sona erdi.


Bu haber 32 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü