ALTSO BAŞKANI MEHMET ŞAHİN BİZ BİZE YETERİZ KAMPANYASINA 100 BİN TL BAĞIŞLADI

14:13:09 | 2020-04-01

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

 
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na destekler çığ gibi büyümeye devam ediyor. ALTSO Başkanı ve Litvanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin’de kampanyaya destek vererek kendi hesabından 100 bin TL bağışladığını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na Türkiye’nin dört bir yanından birçok destek geldi. Alanya’dan da çok sayıda destek verilen kampanyaya son olarak Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’de katıldı. Geçtiğimiz günlerde #evdekal çağrısı ile gündeme gelen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, kendine yakışanı yaparak hesabından 100 bin TL’lik bağışta bulunduğunu açıkladı.

AZİZ MİLLETİMİZ İÇİN BENDE VARIM

Sosyal medya hesabından bir açıklamada yayınlayan Şahin şu ifadelere yer verdi: “Sayın Cumhurbaşkanımın çağrısına uyuyor ve Aziz milletimiz için bende varım diyorum. Yapacağımız bağışların halkımızın sağlığı için hayırlara vesile olmasını temenni ederim”


Bu haber 194 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü