ALTSO BAŞKANI MEHMET ŞAHİN;BİZİ KİMSE İTİBARSIZLAŞTIRAMAZ

16:01:36 | 2020-08-25

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulunan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Korona virüs hızlı yayıldığı için bu ay meclis toplantısı yapılmaması kararı aldıklarını söyledi. Şahin, önümüzdeki ay birleştirilmiş meclis toplantısı düzenleyeceklerini açıkladı. Kendisine sosyal medya üzerinden kumpas düzenlendiği ile ilgili soruya cevap veren Şahin, “Daha önce kumpas kurmuşlardı. FETÖ üzerinden yapmışlardı. Bir hafta gibi bir gözaltımız oldu. Önceki gün yine kumpas düzenlenmeye kalkışıldı. Bize hiç tutmayacak yerde geliyorlar. Biz daha önce de bu tür tehditler almıştık. Bunların hepsiyle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunmuştuk. Bu bizi itibarsızlaştırmaya çalışılan bir hareket. Bu tür kumpaslar inanın insanı itibarsızlaştırmıyor, itibarlaştırıyor. Halkımız artık bu tür şeyleri sevmiyor. Ben milletin içinden gelmiş biriyim. Bu tür şeylerden korkmayacağımı en iyi Alanya bilir. Alanya’mı kimin ne olduğunu çok iyi bilir. Bu tür şeyleri çok dikkate almıyorum ama hukuk çerçevesinde arkadaşlarımız savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu tür saldırılar geçmişte devlet büyüklerimize de oldu. Çalışmaya devam edeceğiz. Önceki gün kaymakamımız iade-i ziyarete gelmişti. Ziyarette projeleri konuşmuştuk. Zannediyorum bu tür şeyler birilerini rahatsız etti. Bu tür şeylerden korkmayız. Bunlar günden güne hadlerini öğrenecekler. Üzüldüğüm nokta şu oluyor. Çocuklarımız, ailemiz var. Onlar bizden çok üzülüyor. Bunun yanında bir noktaya daha üzülüyorum. Birçok iyi insan memleketine hizmet etmek istiyor. Bu tür saldırılardan dolayı ‘Yarın bunu bana da yaparlar’ diye korkuyor. Bu çok kötü bir şey. Bu bana göre memlekete ihanet.  Sağlık olsun. FETÖ kumpasında da söylemiştik. Devletimize, milletimize hakkımız helali hoş olsun. Sonuna kadar bunların karşısındayız. Direnmeye devam edeceğiz. Biz bunlardan korkmayız” dedi.

 

Daha önce Alanya’ya doğal gaz gelmesi için imza kampanyası düzenledikleri hatırlatılan ve Karadeniz’de rezerv bulunması sonrası son durum sorulan Şahin, “En kısa sürede doğal gazın Alanya’ya geleceğine inanıyorum. Kampanyanın etkili olduğuna inanıyorum. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu da takip ediyor. Hiçbir projemizin altı boş çıkmadı. Ne söz verdiysek hepsini yapmaya çalışıyoruz, yapıyoruz” diye konuştu.


Bu haber 167 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü