ALTSO BAŞKANI MEHMET ŞAHİN’DEN EĞİTİME TABLET DESTEĞİ

15:12:43 | 2021-01-26

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. ALTSO Meclis Başkanı Metin Atalay'ın başkanlık ettiği toplantıya, Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz da katıldı. 

 

Toplantıda konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından gönderilen 55 adet tableti Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edeceklerini söyledi. ALTSO'nun ocak ayındaki faaliyetlerinin sunumunun ardından konuşan Başkan Şahin, "Turizm çalışanları önemli. İş insanlarının bu konuda elinden geleni yaptığına inanıyorum. 1 yılı aşkın işsiz olanlar var. Bununla ilgili hükümetten destek bekliyoruz. Konunun takipçisi olacağız" dedi. Pandemi döneminde yapılan yatırımların birçoğunun durduğunu aktaran Şahin, yavaşlayan yatırımların ise takipçisi olacaklarını kaydetti. Toplantıda Şahin tarafından Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz'a 55 tablet adına bir adet temsili tablet verildi.


Bu haber 139 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü