ALTSO BAŞKANI MEHMET ŞAHİN’E AZERBAYCAN’DAN TEŞEKKÜR

11:59:52 | 2020-10-03

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

BAŞKAN ŞAHİN’E AZERBAYCAN’DAN TEŞEKKÜR
Azerbaycan’ın Devlet Gazetesi “Xalq Gezeti” den Alanya’da “Türk ve Azerbaycan Bayrak Kampanyası” başlatan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür geldi.
TÜRK Alman Dostluk Derneği (HÜR-TÜRK) Alanya Şube Başkanı Fahri Yiğit’in arkadaşı olan Gazeteci Namiq Qedimoğlu imzalı haberde Ermenistan ‘ın kardeş Azerbaycan ‘ın toprak bütünlüğüne yönelik alçakça saldırılarının ardından Alanya’da ALTSO Başkanı Mehmet Şahin in hizmet binasına dev boyutta Türk ve Azerbaycan Bayrakları astırdığı ve Pazartesi gününden itibaren de iş yeri vitrinlerinin iki kardeş ülke bayrakları ile süsleneceği bilgisine yer verildi.

Konuya ilişkin hem ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e hem de bilgiyi kendilerine ulaştıran HÜR-TÜRK Alanya Şube Başkanı Fahri Yiğit’e teşekkür eden Qedimoğlu, Alanya’dan gelen bu destek mesajlarının ülkelerinde çok büyük ses getirdiğini ve memnuniyet yarattığını belirtti.

Başkan Şahin’in de açıklamalarına yer veren Usta Gazeteci Qedimoğlu, yazısına “Kardeş Türkiye’nin bu koşulsuz desteği ve Kahraman Azerbaycan Ordumuzun sayesinde işgalci Ermenistan askerlerini vatan topraklarımızdan en kısa sürede çıkartacağız” notunu düştü.


Bu haber 128 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü