BAŞKAN ADEM MURAT YÜCEL PAZARDA YERİNİ AÇAMAYAN ESNAFTAN İŞGALİYE ALMAYACAK

20:04:43 | 2020-03-30

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya’da pazarcı esnaflarının bir çoğu korona virüs nedeniyle tezgahlarını açamadılar. Pazar yerlerinde uygulanan birçok katı kuralla birlikte bir sorunda pazarlarını açamayan esnaflar adına yaşandı.

Pazarlarını açamayan esnaflar, Alanya Belediyesi’nin aldığı işgaliye ücretlerinin alınmamasını talep etmişler ve konuyu Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit’e iletmişlerdi. Her zaman esnafın sesi olan başarılı oda başkanı Hasan Yiğit, Alanya Belediye Başkanı  Adem Murat Yücel ile görüşme gerçekleştirerek sözü kaptı.

Bu müjdeli haberi esnaflara duyuran Başkan Yiğit, “Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’den esnafım adına beklenen güzel haber geldi. Bugünkü zorlu süreçte esnaflarımızın içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin çözümü için Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’le görüştüm. Korona virüsü nedeniyle yerlerini açamayan esnaflarımızın açamadığı süreçte işgaliye ücretini almayacağı sözünü verdi. Başkanımıza teşekkür ederim, kendisinden Allah razı olsun.” diye konuştu.

 
 


Bu haber 220 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü