BAŞKAN ADEM MURAT YÜCEL YILIN İLK MÜJDESİNİ VERDİ;BELEDİYE BİNASI YENİ YERİNE TAŞINACAK

16:24:05 | 2021-01-05

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Mecliste konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "6 ay içinde belediye binamızı bitirerek bu sene içerisinde kent meydanına ilk kazmayı vuracağız" diye konuştu. 

 

Alanya Belediyesi’nin bu yılki ilk belediye meclis toplantısı gerçekleştirildi. Alanya Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenen meclis toplantısına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlık etti. Meclise CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ da katıldı. Meclise MHP Grubu’ndan Kerim Aydoğan ile Emine Çalış ve AK Parti Grubu'ndan Muammer Özbudak mazeret bildirerek katılmadılar.   Mecliste bulunan parti grupları sözcülerinin temennilerinin ardından Başkan Yücel de 2020 yılını değerlendiren bir konuşma yaptı. Kuraklığa dikkat çeken Başkan Yücel, yağmurlarla birlikte kuraklığın azalmasını beklediklerini söyledi. Yücel, "Alanya'mızı daha yükseklere taşımak 2021 yılında için aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Hayata geçirdiğimiz projelerle sadece bugünü değil, geleceği de planlamaya çalışıyoruz" dedi. 
 

 

"6 AY İÇİNDE BELEDİYE BİNASINI BİTİRECEĞİZ"

 

Geçmişte hayata geçirdikleri projeleri paylaşan Yücel, "Bugün şehrin stratejik 8 noktasına kurduğumuz şantiyelerle Alanya'nın tüm mahallelerine hizmet veriyoruz. 350 araçla başladığımız araç sayısını 557'ye çıkardık. 90'a yakın iş makinemiz var. Hiçbir ilçe belediyesinde bu kadar genişletilmiş araç filosu olduğunu düşünmüyorum. Tüm belediyelere örnek olacak bir vizyon için aynı azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.

 

6 ay içinde belediye binamızı bitirerek bu sene içerisinde kent meydanına ilk kazmayı vuracağız" diye konuştu.


Bu haber 449 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü