BAŞKAN ŞAHİN’DEN “MASKE VE HİJYEN FARKINDALIK ÇALIŞMASI”

12:45:57 | 2021-01-16

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

ŞAHİN’DEN “MASKE VE HİJYEN FARKINDALIK” ÇALIŞMASI
Covid 19 salgınının başından bu yana gerek ekonomik gerekse sosyal konularda öncülük yapan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Yönetim Kurulu, tüm Dünya’da 16 ocak günü kutlanacak olan “Dünya Hijyen Günü” öncesinde bugün bir farkındalık çalışmasına daha imza attı.
ALTSO Başkanı Şahin bugün yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaymakamlık, Alanya Belediyesi, Vergi Dairesi, Göç İdaresi, SGK, İŞKUR ve Tapu Müdürlüğü çalışanlarına maske ve kolonya dağıttı.
“Temizlik, maske ve mesafenin her zamankinden daha fazla önem kazandığı günümüzde 16 ocak hijyen gününde mesaj vermeyi de çok anlamlı buluyoruz” diyen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, geçtiğimiz yılda Antalya Valiliği nezdinde girişimlerde bulunarak Alanya’da 400 Binin üzerinde maske dağıtımına da öncülük etmişti.

KAYMAKAMDAN TEBRİK VE TEŞEKKÜR
Öte yandan ALTSO Başkan ve Yönetiminin çalışmasını çok başarılı bulduğunu ifade eden Kaymakam Dr Fatih Ürkmezer,”ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu pandemi döneminde çok ciddiçalışmalar yaptılar. Bu dönem temizlik, maske ve mesafe kurallarının önemine vurgu yapmak amacıyla kamu personeline jest yapan ALTSO Başkan ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretler sırasında diğer kamu kuruluşlarının müdür ve çalışanları da başkan Şahin ve ALTSO Yönetimine teşekkür ettiler.


Bu haber 12 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü