BAŞKAN ŞAHİN’E AZERBAYCAN’DAN DESTEK GELMEYE DEVAM EDİYOR

12:56:07 | 2020-10-03

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

BAŞKAN ŞAHİNE AZERBAYCAN’ DAN TEŞEKKÜR GELMEYE DEVAM EDİYOR
İşgalci Ermenistan’ın kardeş Azerbaycan topraklarına yönelik alçakça saldırılarının ardından Alanya’da Türk ve Azerbaycan Bayrağı Kampanyası başlatan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e Azerbaycan Devlet Gazetesi Xalq Gezeti” den sonra Azerbaycan Parlementer Jurnalistler Birliği Başkanı Elshad Eyvazlı’nın sahibi olduğu ülkenin güçlü yayın organı “Modern Az” dan da teşekkür geldi.

Başkan Şahin’in sürecin başından bu yana kardeş Azerbaycan’a yönelik çalışmalarından övgüyle söz eden Eyvazlı yazısında Şahin’in ALTSO hizmet binasına dev boyutta Türk ve Azerbaycan Bayrakları astırdığı ve Pazartesi gününden itibaren de iş yeri vitrinlerinin iki kardeş ülke bayrakları ile süsleneceği bilgisine yer verildi.

ALTSO Başkanının açıklamalarında yer verdiği, “Biz tek millet 2 devlet anlayışı ile Azerbaycan ile kardeşlik bağlarına sahibiz. Her koşulda onların yanında oluruz. Kahraman Azerbaycan ordusunun en kısa sürede hain işgal kuvvetlerini ülkeden atacağına inanıyorum” şeklindeki görüşlere de yer veren Eyvazlı, bu manevi destekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ALTSO Başkanı Mehmet Şahine teşekkür etti.


Bu haber 32 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü