BAŞKAN TOKLU TOSLAK VE KAYABAŞI SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

16:22:04 | 2021-02-22

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, geçen hafta Gümüşgöze Mahallesine yapmış olduğu ziyaret, bölge halkı tarafından oldukça memnuniyetle karşılanmıştı ve sadece seçim zamanında hatırlanmadıklarını dile getirmişlerdi. Başkan Toklu bugün Toslak ve Kayabaşı Mahallelerini ziyaret ederek gönülleri bir kez daha fethetti. Girdiği her evde sıcak ve güler yüz ile karşılanan Başkan Toklu, bölge halkının isteklerini ve taleplerini tek tek dinleyerek ve not alarak gerekli mercilere bildirildiğini belirtti.

Vatandaşlar Başkan Toklu’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, “Sadece seçim zamanı kapımızı çalan siyasetçilere ders olsun. Başkan Mustafa Toklu, yaz kış demeden gelip bizleri ziyaret ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda ise; "Toslak ve Kayabaşı Mahallelerimizdeyiz... Toslak Mahalle Muhtarımız Sabit Uysal, Mahalle Başkanımız Mehmet Uçak, Kayabaşı Mahalle Muhtarımız Mustafa Tiriyaki, Mahalle Başkanımız Mustafa Tiryaki ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte Mahallelerimizin taleplerini dinleyip notlarımızı aldık. Misafirperverlikleri ve hoşsohbetleri için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum." ifadelerine yer verdi.


Bu haber 145 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü