BAŞKAN YÜCEL VALİ YAZICI’YI MAKAMINDA AĞIRLADI

20:19:10 | 2020-07-14

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve ilçe protokolü karşıladı. Ziyarette çiçek hediye dilen Yazıcı, kaymakamlık makamında ilçe hakkında kısa birifing aldıktan sonra belediye, üniversite, ALTİD ve ALTSO’yu ziyaret ederek şehirdeki hizmetler, eğitime yönelik faaliyetler ile turizm ve iş dünyasının beklentilerini dinledi.
Alanya ziyaretinde kaymakamlık binası önünde Kaymakam Mustafa Harputlu, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ALKÜ Rektörü Ekrem kalan ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Antalya Valisi Ersin Yazıcı sosyal mesafe kuralarına uygun olarak selamlamaları kabul etti. Kaymakamlıkta yapılan görüşme ve brifingin ardında Yazıcı’nın bir sonraki durağı Alanya Belediyesi oldu. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, siyasi parti ilçe başkanları, meclis üyeleri ve birim müdürleri tarafından karşılanan Yazıcı’ya ilçe hakkında bilgi verildi. Toplantıya Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan da katıldı. 

Belediyenin ardından Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü’nü ziyaret eden Yazıcı, Rektör Ekrem Kalan’dan üniversitenin akademik faaliyetleri, öğrenciler ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. Vali Yazıcı, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili ve yönetimini ziyaretinde otelcilerin talep ve sorunlarını dinledi. Yazıcı daha sonra ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulunu ziyaret ederek iş insanları ve şehrin ekonomik durumu hakkında bilgi aldı. 


Bu haber 148 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü