BELEDİYESPOR'DAN FENERBAHÇE YE

12:49:37 | 2019-08-21

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Belediyespordan Fenerbahçeye
 
Altyapıda her geçen gün büyüyen Alanya Belediyespor, Türkiye'nin en iyi kulüplerine antrenör ve oyunca transfer etmeye devam ediyor.
Uzun yıllar Alanya Belediyespor'da Antrenör olarak görev yapan Ulaş Ulusoy, Fenerbahçe Spor Kulübü'nden gelen davet üzerine Fenerbahçe'ye transfer oldu.
Bilindiği üzere Belediyespor geçen yıl altyapısında yetiştirdiği Ege Berke Çevik'i Türkiye'nin en iyi altyapısına sahip PTT 1.Lig takımlarından Altınorduspor'a transfer etmişti.
 
BAŞARILI ANTRENÖRDEN TEŞEKKÜR
Başarılı Antrenör Ulaş Ulusoy, "Uzun yıllar görev yaptığım Alanya Belediyespor'da edindiğim birikim ve tecrubeler sayesinde Fenerbahçe Spor Kulübüne transfer olmaktan onur duydum. Kulüpte çalıştığım zaman zarfı boyunca bana sunulan şartlardan ve gösterilen özveri için başta kulüp Başkanım Mehmet Erken'e ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hedefim daha iyi mecralarda bulunarak Türk futboluna hizmet etmek." dedi.
 
BAŞKAN ERKEN, "GURUR DUYDUK"
Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken ise, başarılı Antrenör Ulaş Ulusoy'u Türkiye'nin en iyi takımlarından Fenerbahçe'ye tranfer etmekten mutluyuz. Altyapıda koyduğumuz hedeflerin meyvalarını alıyoruz." dedi.


Bu haber 223 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü