BU TURNUVA KAÇMAZ

18:44:40 | 2020-02-09

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Dim Mahalleleri futbol turnuvasında buluşacak
İTALİK
Alanya’da bu yıl ilki düzenlenecek olan Dim Mahalleleri Arası Futbol Turnuvası 12 Şubat’ta Tosmur Halı Saha’da başlayacak
 
TOSMUR Halı Saha, renkli bir futbol turnuvasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. MS Saç Tasarım Merkezi sahibi Mustafa Sucu ve Alanya Belediyesi çalışanlarından Ali Özcan’ın organizasyon ettiği Dim Mahalleleri Arası Futbol Turnuvası 12 Şubat Çarşamba günü 19:30 başlayacak. 9 hafta sürecek olan turnuvada Akçatı, Alacami, Gümüşkavak, Güzyaka, Öteköy, Taşbaşı, Uzunöz, Yalçı Mahallelerinin takımları kıyasıya mücadele edecek. Turnuva sonunda şampiyon olan takıma madalya ve plaket verilecek. "Amacımız, futbola gönül veren tüm arkadaşlarımızla güzel bir rekabet ortamı yaratmak, dostluk ve kardeşlik çerçevesinde sosyal bir futbol turnuvası gerçekleştirmek" diyen turnuva yetkilileri, tüm sporseverleri organizasyona davet etti. Turnuvaya katılmak isteyenler, organizasyon sorumlusu Mustafa Sucu (0535 588 22 67) ile irtibata geçebilecekler.


Bu haber 52 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü