BURADA YAŞAYANLARA TELEFERİK 10 TL

BAŞKAN TÜRKDOĞAN TELEFERİKTE İNCELEMEDE BULUNDU

17:04:08 | 2019-07-04

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

MHP Alanya İlçe Başkanı Türkdoğan, “Alanya’da ikametgah ediyorsan teleferiğe binmek için sadece 10 TL ücret ödemeniz yeterli” dedi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehrin 37 yıllık hayalini gerçeğe dönüştürerek teleferik projesini inşa ettirdi. Teleferik Projesi’nin hizmete girmesi ile birlikte yerli ve yabancı turistler, teleferik ile Alanya Kalesi’ne çıkıp, inebilmek için sadece 28 TL öderken, Alanya’da ikametgah edenler ise teleferik ücreti için sadece 10 TL ücret ödeyecek.

Damlataş Caddesi’nde bulunan teleferiğin bulunduğu noktaya giderek hem ilgililerden bilgi alan, hem de bu konuda kamuoyunu aydınlatan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, “Alanya Belediyesi’nin aldığı karar doğrultusunda, Alanya ikametlerini göstererek 10 TL’den teleferiğe binebiliyorlar. Gördüğünüz gibi bizler arkadaşlarımızla beraber ikametlerimizi gösterdik ve 10 TL’den teleferiğe bindik. İşletmeci firma ve Alanya Belediyesi’nin yaptığı protokol gereğince Alanya’da yaşayan vatandaşlara Alanya Teleferik kartı hazırlığı yapılıyor. İnşallah yakında bunlar gündeme gelecek ve hizmete girecek. Böylece cebinde o kartı bulunan herkes o kartı gösterince ikamete gerek kalmadan veya herhangi bir belgeye gerek kalmadan 10 TL’den teleferiğe binebilecek. Bu konuda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı başta Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel Bey’e Alanya Belediye Encümenimize ve Alanya Teleferik İşletmesini yapan firma yetkililerine teşekkür ediyoruz. Alanya’da yaşayan vatandaşlara 10 TL’den bu imkandan faydalanma şansı verilmesi hakikaten yerinde bir karar olmuştur. Amacımız burada kamuoyunu ve vatandaşlarımızı bilgilendirmek” dedi.


Bu haber 733 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü