BÜYÜK BAŞKAN 44 OLDU

BAŞKAN YÜCEL'E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

00:00:57 | 2019-05-26

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dün akşam kutladığı sürpriz doğum günü partisi ile 44. yaşına girdi. Başkan Adem Murat Yücel’e, seçimlerde vermiş olduğu destek ile dikkatleri üzerine toplayan Yıldız Yücel, yoğun ilgi gören partiyi organize etti. Alanya Belediyesi’nin 24 birim amirinin de  eksiksiz katıldığı doğum gününde, Başkan Yücel büyük bir mutluluk yaşadı.

 

 

Adem Murat Yücel bol meyveli bir doğum günü pastasının üzerindeki yanan mumları 3.5 yaşındaki kızı Zeynep Yücel, eşi Yıldız Yücel ile birlikte üfleyerek, çoğunluğu birim amirlerinden oluşan ekibiyle yeni yaşına girmenin heyecanını yaşadı. Öte yandan Başkan Adem Murat Yücel’in başarılı olması için gece gündüz çalışan ve arkasında duran eşi Yıldız Yücel’e, doğum günü partisinde bulunan konuklar “Her basarili erkegin arkasinda bir kadin vardir” deyimini hatırlatarak övgüde bulundular


Bu haber 203 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü