CHP'DE KONĞRE SONUCU BELLİ OLDU COŞKUN KARADAĞ DEVAM

20:48:37 | 2019-12-29

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) 37.'si gerçekleşen genel kurulda saat 17.00 itibariyle oylama bitti ve sandıkların kapanmasının ardından oy sayımına geçildi. Mevcut başkan Coşkun Karadağ, eski başkan Sefa Çorbacı ve Ömer Zavlak olmak üzere 3 başkan adayının yarıştığı seçimlerde CHP Alanya’nın yeni başkanı Coşkun Karadağ seçildi. Yapılan oylamada Ömer Zavlak 116 oy,  Coşkun Karadağ 151 oy, Sefa Çorbacı 85 aldı.

Alanya Kültür Merkezi'ndeki kongreye partinin başkan adayları Coşkun Karadağ,  Ömer Zavlak, Sefa Çorbacı, CHP Antalya milletvekilleri Rafet Zeybek,  Çetin Osman Budak,  Cavit Arı,  CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul,  CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci,  CHP Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın,  AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu,  MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ile çok sayıda partili katıldı.


Bu haber 379 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü