CHP İL BAŞKANI BAYAR ALANYA’DA İDDİALI KONUŞTU

20:32:36 | 2021-01-30

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya'da konuşan CHP İl Başkanı Nusret Bayar, "2021'de de turizm çalışanları ve esnafı akibetlerinin ne olacağı belli değil. Ülkeye AK Parti'nin yaptığı bu eziyet yeter. Sandık konulacak AK Parti'nin sonu sandığın dibinde görülecek" dedi.

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer ve il yöneticileri Alanya’ya geldi. Parti binasına gelen Nusret Bayar ile il yöneticileri önce CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Bayar ve beraberindekiler sonra partililer ile bir araya geldi. Partililere önce hitap eden Coşkun Karadağ, "Pandemi döneminde buraya gelen il başkanıma çok teşekkür ederim. Cumhurbaşkanı geçen hafta CHP'yi göremiyorum dedi. CHP halkın içinde, her yerde" dedi.Milletvekili Aydın Özer, "Bugün burada esnaf ile ilgili sorunları konuşacağız. Bugün esnaf zorda. Turizm esnafı daha da zorda. 2020 yılı turizmde kaybedilmiş bir yıl. Esmafın dertlerini dinleyeceğiz. Bunları rapor haline getireceğiz ve genel başkanımıza ileteceğiz. CHP sahada. Seçimden seçime değil, her gün sahada olacağız. Artık inandığımız bir şey var. Millet İttifakı iktidara yürüyor. Ülkeyi tek adam yöbetiminden kurtaracağız. Vatandaş Ak Parti ve onun uzantılarından uzaklaşmak istiyor" diye konuştu.

Bayar ise, "CHP otel lobilerinde değil meydanlarda. Halkımızla iç içeyiz. Halkımızın sorunlarının yanındayız. Türkiye iyi yönetileniyor. Pandemi de iyi yönetilemiyor. Türkiye'nin en büyük sorunu işsizlik, hayat pahalılığı. Bugün Alanyalı esnaf ve muz üreticilerini ziyaret edeceğiz. İnsanlar her şeyinden tasarruf edebilir ama Türkiye'de şu an kuru ekmekten tasarruf eder hale geldi. Fırıncılar ekmek satış oranlarının aynı olduğunu ancak çıkardıkları ekmek oranının azaldığını söyledi. Türkiye ekonomisi beşli çeteye teslim edildi. Vatandaş seçim, bir an önce sandık konulsun diyor. Biz AK Parti'ye göstereceğiz diyor. 850 TL emekli maaşı ike bir yaşam düşünülebilir mi? Emekli maaşı asgari ücret seviyesinde olmalı. Seçimde iktidara geleceğiz. AK Parti'nin yok ettiği kazanımları geri getireceğiz" ifadelerini kullandı.Bu haber 10 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü