CHP İLÇE BAŞKANI COŞKUN KARADAĞ AK PARTİLİLERE YANIT VERDİ SU ÜZERİNDEN YANLIŞ ALGI YAPMAYIN SUYA ZAM YOK

16:14:50 | 2020-05-28

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Karadağ'dan Elektrik Uyarısı
Son günlerde meydana gelen orman yangınlarına değinen CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ merkezi hükümet yetkililerinin bu konuda yükümlülüklerini yeterince yerine getirmedigini söyledi.
Karadağ: Son günlerde Alanyamızda meydana gelen orman yangınlarının yüzde sekseni elektrik hatlarının yenilenmemesi, bakımlarının yapılmaması ve sözleşme hükümlerine uyulmamasından kaynaklanmaktadır.
Merkezi hükümetin yetkilileri bu konuda duyarsız kalmaktadır. Bu durum Alanyamıza, yurdumuza ve tüm ormanlarımıza, ormanda yaşayan canlılara zarar vermektedir.
Kapitalizmin azgın kar hırsı ve bunların ortakları birçok olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. Yangınla mücadelede, elektirik ve suyun yanyana gelmesi yani suyu pompalayan elektrikli motorların da elektrik kesintisi nedeniyle çalışmaması çok büyük risk oluşturmaktadır. Elektrik kesintileri nedeniyle evlerde suyun akmaması, çiftçilerimizin tarlalarını sulayamaması ve birçok olumsuzluklar yaşanmaktadır.
Ancak son günlerde su faturaları üzerinden asılsız gündem oluşturarak, gerçek sorunların üstü kapatılmaya çalışılmaktadır. Antalya BŞB tarafından içme suyuna kesinlikle zam yapılmamıştır. Ancak
halkımızı yakından ilgilendiren iğneden ipliğe HerŞeye ZAM yapılması, hayatı çekilmez hale getirmiştir. Bu zor günlerde yalan, yanlış algı yaratmak kimseye yarar getirmeyecektir. BALTAYI TAŞA VURMAKTASINIZ......"
şeklinde konuştu.


Bu haber 265 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü