CHP İLÇE BAŞKANI COŞKUN KARADAĞ AYTEMİZ DAVASINDA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

13:51:44 | 2021-01-30

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Antalya 1. İdare Mahkemesi, Alanya'nın Yeşilöz Mahallesi'nde denizin içinde bulunan Aytemiz A.Ş.'nin akaryakıt dolfe tesisini büyütmesine ilişkin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın verdiği Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Raporu'nun iptali yönünde yapılan itirazı karara bağladı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Hak, hukuk, adalet. Bir gün mutlaka tesis edilecek. Azim, irade, mücadele ve doğru siyasi duruş mutlaka kazanacaktır. Yeşilöz dolum tesisinde mahkeme kazanımda emeği geçen, tüm aktivistlere başta İl Başkanımız Nusret Bayar’a, Antalya Milletvekillerimiz Rafet Zeybek’e ve Hüseyin Yıldız’a. Tüm bu süreçte davayı takip eden avukatlarımıza, Yeşilöz çevre gönüllülerine, çevre konusunda duyarlı çevreci sivil toplum kuruluşlarına, Alanya turizimcilerine, bölge halkına ve muhtarlarına, Yücel Uçur’a teşekkür ederim.” dedi.


Bu haber 88 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü