CHP’LİLER MEVCUT YÖNETİMİ ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTU

13:31:11 | 2020-07-11

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Eski Göktepe Belediye Başkanı Halil İbrahim Aksu’nun tertiplediği toplantıdaki ortak görüş İlçe Yönetimi’nin Danışma Kurulu oluşturulması oldu. 

Alanya CHP İlçe yönetiminin Dabulma kurulu toplantısı yapmamasını eleştiren muhalif CHP’liler, “Partide kazan kaynıyor ama mevcut yönetim bunları duymak istemiyor. Parti yöneticilerinin bir kaçı bu durumdan rahatsız ve rahatsız olduklarını açık açık beyan ediyorlar. Parti 4 kişi ile yönetiliyor dedikodusu ortada. Mevcut Başkan ve Yönetimin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ile iletişimleri yok denecek kadar zayıf. Kırsalbölgelerde zayıf olan partimize Büyükşehir Belediyesi gibi bir kazanım varken, bu fırsat kullanılamıyor. Olağan üstü genel kurul imza toplayabiliriz veya Antalya İl Örgütüne Alanya İlçe Örgütünün etkisizliğini anlatabiliriz. İlçe Seçimi bitti yönetim yan gelip yatıyor. Yerelde iktidar olan bir parti harıl harıl çalışmalıdır. Kırsal baştan sona taranmalıdır. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kapısında gerekirse yatılmalıdır” açıklamasında bulundular.
Toplantıya en son yapılan Alanya Seçimli genel kurulda aday olan Ömer Zavlak ve Sefa Çorbacı, eski Mahmutlar CHP Belde başkanları, Belediye Meclis üyeleri, Mahmutlarlı delegeler ve Bayburt eski İl Başkanı Cemal Konca da katıldı.


Bu haber 321 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü