CHP YÖNETİMİ BÜYÜKŞEHİR HİZMET BİRİMİ SORUMLULARI İLE BİRARAYA GELDİ

HİZMETLERİ DEĞERLENDİRDİLER

21:16:56 | 2019-06-01

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

 
CHP Alanya ilçe yönetimi  Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi, birim sorumluları ile Bi-Kase Restaurant'ta düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. 
İftar yemeğine CHP İlçe başkanı Coşkun Karadağ,  İyi Parti İlçe başkanı Yücel Apaydın, partili yöneticiler, Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin ve birim sorumluları katıldı. 
Tanışma ve kaynaşma amaçlı düzenlenen yemek sonrası konuşan Karadağ, " İyi Parti ile seçim sürecinde iyi bir çalışma imkanı bulduk. Bundan sonraki süreçte de uyumlu bir şekilde çalışacağız. Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi ekipleri şehrimiz için gece gündüz çalışıyor. Bizim isteğimiz arkadaşlarımızın söylentilere kulak vermeden performanslarını arttırarak Alanyamız için en güzel hizmeti yapmalarıdır. Biz bu konuda işbirliği içinde elimizden gelen desteği vereceğiz " dedi.
İyi Parti İlçe başkanı Yücel Apaydın use konuşmasında, " siyasiler gelip geçicidir. Vatanını ve milletini seven herkes hizmetini layıkıyla yapmalı. Biz bu konuda işbirliği içinde desteğimizi sürdüreceğiz.


Bu haber 222 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü