CUMA PAZARI ESNAFI MECLİS ÜYESİ KAYHAN BALTA’YI BAĞRINA BASTI

14:59:09 | 2020-08-10

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Milliyetçi Hareket Partisi belediye meclisi üyesi Kayhan Balta bu sabah Cuma Pazarı içerisinde  bulunan esnaflarla biraraya geldi.esnaflarla oturup sohbet eden Balta onları dinleyerek sorunları not aldı.

 

BALTAYA TEŞEKKÜR ETTİLER

kendisinin hem sosyal faaliyetlerini hemde siyasi çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyleyen esnaflar ;Kayhan Başkanımız gece gündüz demeden vatandaşın yanında kendisi diğer siyasiler gibi meydana seçimden seçime çıkmıyor.nezaman kimin işi düşse hemen kendi sorunu gibi ilgileniyor.kendisinden Allah razı olsun dediler.

HERZAMAN ESNAFIN YANINDAYIZ

seçimlerin hemen ardından çalışmalara ve ziyaretlere hiç ara vermeden devam ettiğini söyleyen Balta ;vatandaş bizleri hizmet için göreve getirdi.bizde elimizden geleni yapıyoruz.yapmayada devam edeceğiz.nereye gitsem sayğı ve sevgi ile karşılanıyorum Buda bana mutluluk veriyor.onların duası bana yetiyor.hepsinden Allah razı olsun dedi.


Bu haber 233 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü