CUMHURİYET HALK PARTİLİLER HAFTA SONU YAYLALARDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

16:32:09 | 2020-07-20

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Kırsalda yaşayan vatandaşların sorunlarının yerinde tespiti ve mümkün olan en kısa sürede giderilmesi için Alanya CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ nezaretinde belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyelerinin başlattığı seferberliğin ilk ayağı bu hafta sonu gerçekleştirildi. Bu kapsamda İlçe Başkanı Karadağ ve tüm ilçe yönetim kurulu üyeleri Alanya’nın batı bölgesinde yer alan Gözübüyük, Güney, Burçaklar, Yenice, Orhan, Karamanlar, Soğukpınar, Türkler, Akdam, Avsallar, Payallar ve Güzelbağ mahallelerinin yaylalarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler. Ziyaretlerde sorunu olan her bir vatandaş tek tek dinlenerek notlar alındı ve bölgenin gerek mahalle mahalle gerekse de ortak sorunlarını tespit edildi.

 

Tespit edilen sorunların en kısa sürede yetkili birimlere intikal ettirilerek çözüm için adım atılması sağlanacağını belirten İlçe Başkanı Karadağ, kırsalın sorunlarının tespiti ve çözülmesi amacıyla çalışmaların ikinci ayağı olan Alanya doğu bölgesi yaylaları ziyaretlerini de önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceklerini dile getirdi.


Bu haber 48 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü