CUMHURİYET HALK PARTİLİLER YAYLA GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

10:53:21 | 2020-08-17

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

CHP Yayla Gezilerine Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Antalya Milletvekili Rafet Zeybek ile birlikte Çayarası, Karapınar, Kaplanhanı, Kaş, Sapadere, İkievli, Çamlıca, Söğüt ve Dikmetaş yaylalarını ziyaret etti.

Vatandaşlarla bir araya gelen Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İlçe yöneticileri, genlik kolları yönetimi, mahalle temsilcileri Eski İlçe Başkanlarımızdan Sn. Şengül Yeşildal ve Milletvekili adaylarımızdan Sn. Murat Özçelik yöre halkının ve muhtarların sorunlarını, taleplerini dinleyerek notlar aldılar. Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman biraraya gelerek halka dokunacaklarını gösteren ekip yerinde tespit ettikleri ve not aldıkları her bir sorunu en kısa sürede çözmek için harekete geçeceklerini belirtti.

Kalabalık bir ekiple yola çıkan CHP İlçe örgütü her bir yaylada toplantılar gerçekleştirdi ve esnaf ziyaretlerinde bulundular. İstek ve şikayetlerini rahatça anlatan vatandaşlar CHP’ye güvendiklerini ve bu ziyaretten çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.


Bu haber 281 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü