CUMHURİYET HALK PARTİSİNDEN HACIKADİROĞLU AİLESİNE AHDE VEFA PLAKETİ

15:52:16 | 2021-02-21

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Coşkun Karadağ, vefa örneği göstererek Mehmet Hacıkadiroğlu’na anlamlı bir plaket takdim etti. Plaket töreni hakkında bir teşekkür mesajı veren Mehmet Hacıkadiroğlu, “1930 / 1945 yılları arasında CHP Alanya İlçe Başkanı (Alanya CHP kurucusu) “bakamadığın toprak senin değildir” diyerek kız ve erkek çocuklarından izin alarak, fazla gördüğü arazileri köylü kardeşlerimize bağışlayan, Dim Çayı sulama kanalını ödenek olmamasına rağmen kendi cebinden yapan, iskele karakolunu devletin isteği üzerine emniyet teşkilatına bağışlayan büyük babam Nazmi Doğan Hacıkadiroğlu anısına düzenlenen ödül törenine katıldım. Yıllar sonra büyük babam Nazmi Doğan Hacıkadiroğlu'na ve hak ettiği değerin karşılığı plaketi takdim eden CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve ödül verilme kararını alan yönetim kurulu üyelerine, katılımcı dostlara çok teşekkür ederim.

Bu ödülü Büyük babam Nazmi Doğan Hacıkadiroğlu, evlatları, torunları, sülalemin bütün bireylerine tabi ki 20 yıl boyunca eski işletmemde milli bayramları en iyi şekilde kutlama imkanını sağlayan personelime, emekçi kardeşlerime ithaf ediyorum (20 yılda hiçbir maddi, siyasi beklentisi olmayan bu süreçte 164 bin kişinin ağırlandığı mekandır). Sevgi, saygı ve minnetle…” ifadelerini kullandı.


Bu haber 255 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü