DEMKOD'TAN BURS KAHVALTISINA DAVET

12:59:32 | 2020-02-27

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

DEMKOD’dan burs
kahvaltısına davet 
 
DEMKOD Başkanı Keyaoğlu, üniversitede okuyan öğrenciler yararına düzenledikleri kaynaşma ve dayanışma kahvaltısına herkesi davet etti. 
 
Demirtaş Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği (DEMKOD), kırsal kesimlerden üniversitede okuyan öğrencilere burs desteği sağlamak için Naula Cafe’de 1 Mart Pazar günü kahvaltı organize edecek. DEMKOD Başkanı Emine Keyaoğlu, kahvaltı organizasyonun davetiyelerini bizzat teslim etmek için çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe, Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel ile muhtarlar ve ADD Başkanı Zuhal Sirkeli’ye davetiyeleri ulaştıran Keyaoğlu, burs kahvaltısına katılımın artması için ziyaretlerinin son güne kadar devam edeceğini belirtti.  Davetiyelerin 50 TL olduğu kahvaltıya katılmak isteyenlerin 0532 577 41 96 numaraları telefondan rezervasyon yaptırabileceklerini belirten Keyaoğlu, “Duyarlı ve hayırsever vatandaşlarımıza şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Biz hep birlikte çok daha güçlüyüz ve daha mutluyuz. Eğitime bir elde siz verin lütfen” dedi.


Bu haber 205 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü