DOĞAN BACAK 8 AY KONTAK AÇMAYAN SERVİSÇİLER İÇİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN MADDİ DESTEK TALEBİNDE BULUNDU

18:56:58 | 2020-12-08

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

8 aydır kontak açmayan servisçi esnafına yönelik bugüne kadar başvurduğumuz yerlerden net bir sonuç alamamaktan, duyduğum üzüntüden dolayı, en son Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na tekrar yardım talebimizi ilettik. İnşallah hayırlı sonuçlar alır, neticeyi sizlerle paylaşırım” diyen Bacak, yardım talebinde şu ifadeleri kullandı:
“Odamız bünyesinde 465 adet servisçi esnafı bulunuyor. Pandemi süresince tüm esnaflar gibi kontak dahi açmayan servisçi esnafımız da çok büyük bir şekilde etkilenmiş olup birçok maddi sıkıntıya uğramı, pandemi döneminde hiçbir ödemelerini yapamamış bulunuyor. Bizler meslek kuruluşları olarak servisçi esnafımızın bu mağduriyetini bir nebze de olsa giderebilmek ve yardımcı olmak için Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Şahinbey ilçesinin yapmış oldukları uygulama ve çalışmalar gibi belediyemizin de gerekli olan çalışmaları yaparak bin-bin 500 TL tutarında olmak üzere gerekli maddi destek sağlanmasını talep ederiz.”


Bu haber 6 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü