EMNİYET MÜDÜRÜ ALPER AVCI BİR YIL DAHA ALANYA’DA

20:01:41 | 2020-07-09

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, 2020 yılı genel atamaları çerçevesinde 2, 3 ve 4'üncü sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki 627 personelin atama ve yer değiştirme işlemleri tamamlandı. Bu kapsamda Alanya Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten 3. Sınıf emniyet Alper Avcı’nın Alanya’da 1 yıl daha kalmasına karar verildi. Antalya il emniyet müdür yardımcısı olarak görev yapan 2. Sınıf emniyet müdürü 7 personelin diğer illere tayini çıkarken aynı statüde 5 emniyet müdürünün görev süresi 1 yıl uzatıldı.  Alanya ile birlikte Aksu ve Murat paşa Emniyet müdürlerinin görev süreside 1 yıl uzatıldı. 
Ayrıca İnşaat Emlak Şube Müdürü ile Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürleri Erzurum’a tayin oldu. Gennel müdürlüğün yaptığı atamanının ardından il içinde rütbeli personel ataması ile aynı yerde uzun süre görev yapan personelin yer değişiminde kısa süre içinde gerçekleşmesi bekleniyor


Bu haber 1035 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü