GELECEK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN TULUK ALANYA KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

14:36:34 | 2020-05-29

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Kaymakam Harputlu nazik ziyaret için teşekkürlerini iletirken Alanya için yeni bir sürece girildiğini, bu süreçte tüm siyasi partiler ile uyum içinde birlikte çalışılacağını, koordinasyon sağlanarak Alanya’nın kamu düzenini nasıl daha iyi hale getirileceği noktasında çalışmalara yoğunlaştıklarını, dolayısıyla her türlü istişareye açık olduklarını belirtti.

 Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Tuluk ise; “ Kamu düzeninin Genel Başkanımız Sn. Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun Başbakanlığı döneminde de sıklıkla ifade ettiği bir durum olduğundan dolayı bu sürece katkı sağlama konusunda sonuna kadar destek ve istişareye açık olduklarını, kamu düzenini tesis etme hususunda Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı olarak üzerlerine düşen ne varsa hazır olduklarını belirtti. İyi dilek ve temennilerin ardından Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Tuluk, Alanya Kaymakamı Harputlu’ya Osman Hamdi Bey’in Osmanlı Dönemindeki aydınların sosyal hayatını resmettiği “Satranç Oynayan İki Adam” isimli tablosunu hediye etti.


Bu haber 292 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü