GELECEK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN TULUK İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI YÜCEL APAYDINI ZİYARET ETTİ

14:40:49 | 2020-06-04

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Cumhurbaşkanı’nın Gelecek Partisi’ne yönelik “Yokluğa mahkum edin” açıklamasını değerlendiren Gelecek Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, “Faaliyetlerde yokluğa mahkum etme çabası devam ediyor. Bu ülkemiz için sağlıklı bir durum değil” dedi.  

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk ve yönetimi İyi Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Tuluk’a çıktıkları yolda başarılı olmaları temennisinde bulundu. Apaydın, “Bu gibi durumlarda ilkler çok önemli. Biz daha önce başka bir partide teşkilatçılık yaptık. Hazır bir düzeni devam ettirmekle, sıfırdan, bir sandalyesi bile olmayan teşkilatı kurmak, kurumsallaştırmak, hem özveri hem irade hem de ilkeli ve prensipli çalışma gerektiriyor. Bu doğrultuda ben sizi kutluyorum. Allah’ın izniyle başarırsınız inşallah” dedi.
“TOPLUMA DUYURMAK HER GÜN ZORLAŞIYOR”
Tuluk da,“Bu bir demokrasi mücadelesi. Siyasi partiler demokrasinin olmazsa olmazı. Bu noktada bizler de bu mücadeleyi tüm siyasi partilerle birlikte Alanyamızın geleceğinin daha iyi bir şekilde şekillenmesinin inşa edilmesi noktasında bu amaca katkı sağlayan tüm partilerle birlikte bu yolda olacağız. Yeni bir parti kurmak zorluklar da barındırıyor ama bu zorluklar aslında bizim için motive edici. Ülkemizin mevcut siyasi atmosferinin geldiği noktada farklı sesleri, siyasi faaliyetlerimizi hem ulusal basın nezdinde hem de toplumda duyurmak her geçen gün zorlaşıyor. Bu çerçevede vatandaşlarımızın da destekleriyle bu oluşlumu en iyi şekilde yapacağımıza ben yürekten inanıyorum. Mevcut siyasi atmosferde bizleri yokluğa mahkum etmek isteyenlere inat biz demokrasi mücadelesini vermeye ve sesimizi her platformda duyurmaya çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 


Bu haber 209 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü