GENEL BAŞKAN ALTAY ALANYA MİLLİYETÇİ ÇALIŞANLARLA TOPLANTI YAPTI

16:14:58 | 2020-07-13

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

BAŞKAN ALTAY: "NİHAİ AMACIMIZ TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİ 'AYDINLIK UFUKLARA' TAŞIMAKTIR

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Alanya Mikado Beach Otel'de geçtiğimiz hafta sonu bir araya geldi. Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Başkanı Ceyhun Altay, "Üyelerimizle birlikte olmanın mutluluğu içerisindeyim. Hem tanışma hem görevlendirme konusunda yapılacak olan istişare toplantısında görevlendirmeler ve ardından yapılacak olan toplantımızla hem birbirimizi tanıyacağız, hem de Milliyetçi Çalışanlar Derneği'ni sizlere daha iyi tanıtma fırsatı bulacağız. Nihai amacımız; Türk Milletinin geleceğini "aydınlık ufuklara" taşımaktır" dedi.

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Alanya Mikado Beach Otel'de bir araya geldi. Hafta sonu yapılan çalıştay kampında Milliyetçi Çalışanlar Derneği'ne üyeler bir araya gelerek tanışması sağlandı. Yapılan toplantılarla Milliyetçi Çalışanlar Derneği'nin ilereki günlerde yapılacak olan çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Başkanı Ceyhun Altay, "Öncelikle davetimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Bizler bu yola çıkmadan önce çok düşündük. Milliyetçi Çalışanlar Derneği olarak şehirlerde bulunan yapılanmalarımızda iller bazında ülkemizde yaşayan vatandaşlara nasıl yardımcı olabiliriz, sorunlarını nasıl çözüme kavuşturabiliriz desturuyla yola çıktık. Adındanda belli olduğu gibi Milliyetçi Çalışanlar Derneği ülkesini seven, birlik beraberlik içerisinde çalışabileceğimiz kişiler ile yol alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Sömürgecilerin en önemli hedef kitlesinden birisinin de Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti olduğunu gören bizler, Milliyetçi Çalışanlar Derneği‘ni kurmuş bulunuyoruz. Kamu ve Özel Sektörde çalışan kesime hitap eden derneğimiz; iş ahlakı ve "Halka Hizmet Hakka Hizmet" düsturuyle yola çıkarak, sözümüze sonuna kadar bağlı olduğumuzu, halkımıza en iyi hizmeti sunma gayretindeyken dil, din, ırk, kültür, sosyal statü gibi farklılıklara bakmaksızın her bireye aynı özeni gösterdiğimizi ve her bir insana insan olarak aynı değeri verdiğimizi öncelikle belirtmek istiyoruz. Nihai amacımız; Türk milletinin geleceğini “aydınlık ufuklara” taşımaktır"diye konuştu.

Yapılan toplantıların ardından Çalıştay Toplantısına katılan üyeler Cumartesi istişare toplantısı ve Pazar günü de Alanya gezisi düzenlendi.


Bu haber 322 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü