GÖKÇEOĞLU’NDAN BAŞKAN ŞAHİNE ANLAMLI HEDİYE

16:14:52 | 2021-01-28

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

GÖKÇEOĞLU’NDAN ŞAHİN’E ANLAMLI HEDİYE

Alanya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (ALSMO) Başkanı Kerim Gökçeoğlu, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret ederek kurumlararası işbirliğine yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür etti. Gökçeoğlu aynı zamanda Mali Müşavir olan Alanya’nın tanınmış fotoğraf sanatçısı Ali Aral’ın çektiği özel Alanya fotoğrafını da Başkan Şahin’e hediye etti.

GÖKÇEOĞLU “BAŞKANIMIZ MEHMET ŞAHİN HER DAİM YANIMIZDA”

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in göreve geldiği günden bu yana muhasebeci ve mali müşavirler ile güçlü bağlar kurduğuna dikkat çeken Alanya SMMMO Başkanı Kerim Gökçeoğlu, “Her zaman başkanımızın desteğini yanımızda hissediyoruz. Sağolsun projelerimize destek veriyor. Bunun için kendisine teşekkür ziyareti gerçekleştirdik” dedi.

ŞAHİN “ KURUMLARARASI İŞBİRLİĞİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

ALSMO ile her zaman işbirliği içerisinde çalıştıklarını ifade eden Başkan Şahin de, “Hizmetin en güzeline layık Alanya’mız için kurumlar arası işbirliğine büyük önem veriyoruz. Her kuruma elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Fedakarca çalışan muhasebeci ve mali müşavir dostlarımız iş insanlarımızın en yakın çalışma arkadaşlarıdır. Bu bilinçle işbirliği çalışmalarımız artarak devam edecektir. ” dedi.


Bu haber 74 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü