HAKAN ATA’YA ÖNEMLİ GÖREV TÜRK DÜNYASINDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

10:28:33 | 2020-12-29

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Milliyetçi çalışanlar derneğinde katılımlar devam ediyor.daha önce Büyük Birlik partisinde görev yapan Hakan Ata bugün dernek genel Başkanı Ceyhun Altay tarafından Türk Dünyasından sorumlu genel Başkan yardımcılığı görevine getirildi.görevini en iyi şekilde yerine getireceğini söyleyen Ata şu ifadeleri kullandı;Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Başkanım Sayın Ceyhun Altay'ın Takdiri ve Onayı ile Türk Dünyasından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Görevine Atanmış Bulunmaktayım...

Çıktığımız bu yolda bizlere güvenen ve bizlerle yol almak isteyen ve siyasi görüşü gözetmeksizin kendini Milliyetçi hisseden herkese kapımız Açıktır..

Yıllardır yaptığımız gibi Devraldığımız Bayrağı daha ileriye götürme yarışımız bizlerle ve bizden sonra da devam edecektir..

Vatana Millete olan bagliligimizdan hiç ödün vermeden daha ileriye gitmeye devam edeceğiz...

Aldığımız koltuğun zorluklarını bilerek bu yola çıkıyoruz ..Samimi ve dürüst hem kardeşlerimle hem ağabeylerimle hemde bacılarım ile birlikte aldığımız bayrağı Dalgalandirmaya devam edeceğiz ..

Herkese Tekrar Saygı ve Sevgilerimi Sunuyorum ..Rabbim yâr ve yardımcımız olsun inşallah.Hepinize Allah'a Emanet Ediyorum ......!!!

Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur

29.12.2020...Hakan ATA


Bu haber 204 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü