HANIM AĞA AYŞE ARSLANA ÖNEMLİ GÖREV;TÜRKİYE PETROL ÜRÜNLERİ İŞ VERENLER SENDİKASI ALANYA TEMSİLCİSİ OLDU

18:40:16 | 2020-06-16

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya Ticaretinin başarılı isimlerinden olan Arabalioğlu  Petrol sahibi Ayşe Arslan iş hayatında bir başarıya daha imza attı.basamakları birer birer tırmanan Arslan'a Türkiye Petrol ürünleri İş verenler Sendikası Genel Başkanı İmran Okumuş tarafından Alanya temsilciliği verildi.

KOLLARI SIVADI

Genel Merkez tarafından Ayşe Arslan'a verilen Alanya temsilciliği ilçede sevince neden oldu.temsilci olarak ilçeye döner dönmez çalışmalara hız veren Arslan Kolları sıvadı .

HANIM AĞA BU İŞİ BAŞARIR

Alanya'da sevenleri tarafından Hanım Ağa olarakta tanınan Ayşe Arslan ilçede bulunan iş veren Petrolcüler ile biraraya gelerek ekibinide oluşturacak.Arslanı tanıyanlar tebrik yağmuruna tutarken Alanya'nın Hanım Ağası bu görevin üstesinden gelir dediler.

TEŞEKKÜR ETTİ

Alanya temsilcisi olan Arslan kendisine destek verenlere teşekkür ederek ;verilen görevi layıkı ile en güzel şekilde yapmaya çalışacağım bana destek olan tüm dostlarıma teşekkür ederim dedi.


Bu haber 1730 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü