HASAN YİGİT CORONA VİRÜSÜYLE MÜCADELE KAPSAMINDA VATANDAŞLARA KOLONYA DAĞITTI

13:03:28 | 2020-03-15

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

CORONA VİRİSÜNE KARŞI TEMİZ PAZARLAR
Tüm dünyayı saran CORONA Virisüne karşı farkındalık oluşturmayı amaçlayan Alanya  Pazarcılar Odası, Başkanı Hasan Yiğit Hacet Pazar Pazarı’nda, müşterilerini kolonya ile karşılayarak, Pazarlarımız Temiz mesajı verdi, “Pazarlarımız en güvenli mekanlarımızdır. Dedi.
CORONA Virisüne karşı farkındalık oluşturmak isteyen Alanya Pazarcılar , odası başkanı Hasan Yiğit  Hacet Pazar Pazarı’nda, “TEMİZ PAZARLAR” etkinliği düzenledi.
 
Sabahın erken saatlerinde Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit pazara gelen müşterilerini kolonya ikramıyla karşıladı.
Pazara gelen müşterilerin de memnuniyetle karşıladığı etkinlikte, pazarcı esnafı ve müşterilerine gün boyunca kolonya ikramında bulundular.
Konuyla ilgili bilgi veren Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan  Yiğit “Halkımız hiçbir tereddüt yaşamadan semt pazarlarımıza güvenle gelebilirler. Çünkü pazarlarımız her türlü temizliğin ve dezenfekte işlemlerinin eksiksiz yapıldığı en güvenli mekanlarımızdır. Tüm müşterilerimiz  semt pazarlarımıza korkususca gelip, alış verişlerini güvenle yapabilirler.” İfadesinde bulundular.


Bu haber 193 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü