HOOLYWOOD STARLARI TÜRKİYE'DE

13:04:46 | 2020-04-25

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Hoolywood  starları , X SON ZAMAN ‘la Türkiye de
 
Dünyaca ünlü Hoolywood starları , Korona günleri geçer geçmez , X SON ZAMAN  Sinema filminin çekimleri için Türkiye ye geliyor. Türk tiyatro ve sinema oyuncusu Zeki Demir de , önemli bir rolle filmde yer alacak. 
Merkezi Amerika da bulunan Newway film adına , Ekim de çekimleri başlayacak olan X SON ZAMAN isimli , Türk- Amerikan yapımı sinema  filmi, Amerika, Alanya, Kapadokya, Pamukkale, Adıyaman Nemrut da çekilecek. Dünyaca ünlü starların yer alacağı film İngilizce çekilecek ve gösterildiği ülkelerde altyazı ile gösterilecek. 
Yüzüklerin Efendisi filmlerinde başrol oynayan Elijah Wood’ın yanı sıra Jessica Morris, Robert La Sardo, Wilma Elles, Mıke Ferguson, Jalal Jamal, Tıffany Rose, Barry Allan Onody gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı sinema filminde 20 ye yakın Hoolywood starı ile Türkiye den Alanyalı tiyatro ve sinema oyuncusu Zeki Demir yer alıyor.  Amerika da yaşayan Türk- Amerikan vatandaşı Sean GK’nin yapımcı, senarist ve yönetmen koltuğunda oturduğu filmin konu içeriği ile de büyük dikkat çekeceği ifade edildi. 
İki milyon dolar bütçeli sinema filmin çekimleri  Korona sorunu biter bitmez Ekim ayı gibi başlayacak. Yapımcı, Senarist ve Yönetmen Sean GK “ Amerika da yaşayan ama Türkiye ile bağlarını asla kopartmayan bir sanat insanı olarak, hem ülkemin dünya geneli tanıtımı, hemde sanat adına güzel bir eser ortaya koymak için yaptığım çalışmalar son aşamaya geldi. Dünyayı kasıp kavuran Korona sorunu olmasaydı çoktan filmin çekimlerine başlayacaktım, Ekim ayı ile birlikte başlamayı planladık. Umarım her şey yolunda gider. Filmi, Amerika, Türkiye de Pamukkale, Alanya, Ürgüp, Göreme,  Kapadokya, Adıyaman ve Nemrut da çekeceğim. Ülkemizin görselleri birbirinden değerli dünya starı oyuncularla sinemaya taşınacak. Dünya geneli en az elli ülkede aynı anda gösterime girecek” dedi.


Bu haber 358 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü