HUZUREVİNDE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI BAŞLADI

17:07:46 | 2020-12-28

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya’da faaliyet gösteren ve Türkiye’nin örnek huzurevlerinden olan Alanya Huzurevi’nde bakım ve onarım çalışması başlatıldı. Antalya Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında huzurevine çatı ve ısı yalıtımı yapılıyor. Yaşlıların rahat etmesi için harekete geçen koordinasyon merkezi, çatı katında yapılan çalışmalarla ısınma giderlerini azaltacak ve yaşlı vatandaşların daha rahat etmesini sağlayacak.

Çalışmaları yakından takip eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da, emeği geçen isimler teşekkür ederek, Alanya Huzurevi’nin şartlarının daha iyi olması için gerekli adımları atmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Toklu açıklamalarında;

‘‘Türkiye’nin en güzel huzurevlerinden birisi olan Alanya Huzurevi’nde bakım ve onarım çalışması başlatıldı. Antalya Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında huzurevine çatı ve ısı yalıtımı yapılıyor. Böylelikle çatı katında yapılan çalışmalarla ısınma giderlerini azaltacak ve yaşlı vatandaşların kış günlerinde daha rahat etmesini sağlayacak. Çalışmaları yakından takip eden başta Dışişleri bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, Milletvekilimiz Sayın Sena Nur Çelik’e teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.


Bu haber 128 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü