İÇMEN BURUK ŞEKİLDE İSTİFA ETTİ

İSTİFASI SÜRPRİZ OLDU

15:34:20 | 2019-08-09

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Ak parti gençlik kolları başkanı Yılmaz İçmen bugün gençlik kolları başkanlığı görevinden sürpriz şekilde istifa etti.îçmen istifa yazısında şu ifadeleri kullandı

Sevgili Büyüklerim ve Değerli Genç Kardeşlerim ; Bizlere bugüne kadar desteğini esirgemeyen örnek olan Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür ederim.
Öncelikle ifade etmek isterim ki, madden manen her konuda yanımda olan bize Milli Selamet Partisi’nden AK Parti’ye siyasi etiği ve dürüstlüğü öğreten dedeme,  her konuda yanımda olan aileme ve eşime teşekkür ederim.
 
Bugüne kadar beraber çalıştığımız ekip arkadaşlarına, sahada her konuda koşturduğumuz temas kurduğumuz her arkadaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.
 
Bu süre içinde ülkem ve milletim için yapabileceğim ne varsa, gücüm oranında yapmaya çalıştım. Bilinmesini isterim ki, hiçbir hesap yapmadan bize öğretilen siyasetin hizmet için mücahitlik tarafı ile ilgilendik. Hiçbir zaman siyasetin ticari kısmında olmadık.
 
Aktif olarak 6 yıldır çeşitli kademelerde beraber çalıştığımız arkadaşlardan haklarını helal etmesini diliyorum. Benden yana haklarınız helal olsun. Biz bir ekibiz.
 
Görmüş olduğum lüzum üzerine görev yaptığım Ak Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan istifa ediyorum.
 
Saygılarımla
 
Yılmaz İçmen


Bu haber 770 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü