İLÇE BAŞKANLARI ANTALYA'DA BİRARAYA GELDİ

YENİ STRATEJİ BELİRLEDİLER

18:52:01 | 2019-05-20

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

AK Parti İlçe Teşkilat Başkanları Antalya ‘da bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdiler.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanları Toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi. Toplantıya Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş başkanlık ederken, Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da toplantıya katılım gösterdi. İlçe başkanlarının çalışmaları değerlendirdiği ve görüş alışverişinde bulunduğu İlçe Başkanları Toplantısı’nda Ramazan Ayı’nda yapılan ve yapılacak olan çalışmalar masaya yatırıldı. İftar ve sahur programlarında vatandaşlarla buluşmaya devam eden ilçe başkanları, bu süreçte yaptıkları ve yapacakları çalışmaları İl başkanı İbrahim Ethem Taş ile paylaştılar. Toplantı sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, “İlçe Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Mübarek Ramazan ayında da çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz. Oldukça verimli bir toplantı oldu çalışmalarımızı değerlendirme fırsatı bulduk. Bizleri oldukça güzel ağırlayan Başkanımız İbrahim Ethem Taş’a teşekkür ediyoruz.” dedi.


Bu haber 64 kez okundu.
ETİKET :   alanyadan haber alanya haber oyun altın fiyatları yemek tarifleri seyahat sağlık hava durumu kadın sinema kazalar otel rezervasyon canlı gezilecek yerler

Tümü