İYİ PARTİ’DE ALPER ARIKAN DÖNEMİ BAŞLADI

17:01:42 | 2020-08-08

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nın kongresi gerçekleştirildi. Kurucu İlçe Başkanı Yücel Apaydın’ın delege seçimleri sırasında yaşanan olumsuzluklar nedeniyle parti genel merkez yetkilileri tarafından görevden alınmasının ardından ilçe başkanlığı görevine atanan Alper Arıkan’ın tek aday olarak çıkacağı kongre Alanya Kültür Merkezi’nde başladı. Kongreye İYİ Parti Antalya milletvekilleri Feridun Bahşi ve Hasan Subaşı, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran ve Yardımcısı Neşe Toker, CHP İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Siphioğlu, belediye meclis üyeleri,  partililer katıldı. Kongreye Millet İttifak'ından Alanya Belediye Başkan adayı olan Abdullah Sönmez de katıldı. Divan oluşturulmasıyla başlayan kongrede sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Sonra konuşan divan başkanı Neşe Toker, "Çok başarılı ilçe kongreleri yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Dünyada ve Türkiye'de birçok parti başkanı olabilir ama şu anda Türkiye'de bir tek lider var. O da bizim kurucu genel başkanımız Meral Akşener" dedi. 

Toker tarafından Akşener'in kongre için gönderdiği mesajın paylaşılmasının ardından mali rapor sunuldu. Mali rapor sunulması sonrasında oylamaya sunularak oy birliği kabul edildi. Daha sonra faaliyet raporu okundu. Raporu sunan Şefik Bahçe, "Arıkan başkan seçildikten sonra partimize yeni üyeler kazandırdık. Kısa süre içerisinde Arıkan liderliğinde çok verimli çalışmalar yaptık. Delegelerin sandıkta oluru olursa aynı heyecanla çalışmalar yapacağız" diye konuştu. Oylama sunulan faaliyet raporu oy birliği ile kabul edildi. 

Sonra konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan,  "İlçemizin içinde bulundğu pandemi ve ekonomik buhranda ne kadar mutlu olabilirsek o kadar mutluyuz. Umudumuzu kaybetmedik. Alanya,  Antalya, Türkiye İYİ olana kadar hiçbir güç bizi çalışmaktan alıkoyamaz. İYİ Parti İlçe Başkanı olarak görev bize tevdi edildi. Benzeri olmamış bir delege seçimine imza attık. Arkadaşlarımız çok gayret gösterdi. Arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ekibimizle İYİ Parti'nin en güçlü parti olması için çalışacağız. Şeffaf siyaset yapacağız. Bu süreçte kimsenin gönlünü kırmayacağız. Akşener'i cumhurbaşkanı yapma yolunda yorulmadan yürüyeceğiz. Çok çalışacağız. Arkadaşlarımıza, akrabamıza, herkese İYİ Parti'yi anlatacağız. Önce genel ve yerel seçimlerde yüzde artırmayı değil iktidar olmayı hedefleyeceğiz. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Türk'üm diyemeyenlere inat ne mutlu Türk'üm diyene" ifadelerini kullandı. 


Bu haber 336 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü