İYİ PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI GÜLTEN İNCE DOGAN TARAFINI BELLİ ETTİ;BAŞKAN ADAYI HİLMİ ERİ DESTEKLEYECEK

09:54:30 | 2020-06-13

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

İYİ Partililer Temmuz ayı başında yapılacak ilçe konğresine hazırlanırken parti içerisinde bazı isimler taraflarını belli etmeye başladı.mevcut Başkan Yücel Apaydın birlikte çalışan İYI Parti kadın kolları Başkanı Gülten İnce Doğan yapılacak olan ilçe konğresinde Başkan adayı Hilmi Eri destekleyeceğini Açıkladı

YÜCEL APAYDINLA UYUMLU ÇALIŞAMADIK

İlçe Başkanı Yücel Apaydının özünde iyi birisi olduğunu ancak siyaseten bu yükü taşıyamadığını düşündüğünü söyleyen İnce Doğan Başkan adayı Hilmi Erin siyaseten daha tecrübeli olduğuna İnandığI için Hilmi Eri destekleme kararı aldığını açıkladı.

TABAN HİLMİ ERİ DESTEKLİYOR 

Partide aktif görevde olduğunu söyleyen İnce Dogan Hilmi Er dışardan bir isim söylemi çok yanlış ve tutmaz.Hilmi beyde İYI partili bir isimdir hem parti içerisinde hem tabanda çok sayıda destekleyeni var.ben Yücel beyin partide eski gücünün kaldığına inanmıyorum dedi.

HİLMİ ER KAZANIR

Sonuna kadar Başkan adayı Hilmi Erin yanında duracağını açıklayan İnce Dogan bu konğrenin kazananı Hilmi Er olur.ben ve çevrem sonuna kadar yanında mücadele edeceğiz şeklinde konuştu.


Bu haber 905 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü